Školní batohy a aktovky

Úvod Školní batohy a aktovky

záda školní aktovky Ars UnaV polovině roku 2016 jsme do svého velkoobchodního portfolia zařadili (pro nás samotné poněkud překvapivý) nový úlovek z nedalekého Maďarska - školní potřeby společnosti Ars Una Studio Kft.

 

Tato společnost, ačkoli již 25 let vyrábí špičkové školní potřeby jako jsou školní aktovky, školní batohy, penály a další školní výrobky, to vše v neotřelých a krásných designech, je u nás téměř neznámá. Jak již sám název společnosti napovídá, je velký důraz kladen především na design jejích produktů, ale také na samotnou kvalitu. Ars Una šije své aktovky a batohy ve stejné továrně jako největší německý výrobce školních tašek společnost Hama (nebo Herlitz) a kvalitativně jsou aktovky Ars Una defakto na úrovni vlajkové řady Hamy - Step by Step.

 

Na výběr je z velkého množství designových sérií kde každá série obsahuje defakto vše co bude školák potřebovat. Počínaje aktovkou, přes penál, sáček na přezuvky, lahev na pití až po boxy na sešity, box na svačinu nebo procvičovací sešity. Z designů si vybere opravdu každý. Na výběr jsou designy jak pro kluky tak pro holky, jak pro ty kdo mají rádi cool licenční motivy tak i neutrální opravdu krásné motivy.

 

Na závěr pro Vás máme pouze jednu radu: školní aktovku vybírejte opravdu dobře a raději si připlaťte pár stovek za kvalitní tašku. I bez tašky nosí dnes děti na svých zádech denně na náš vkus až příliš. Neřešte zda se penál vejde do přední nebo boční kapsy, dopřejte dětem především lehkou aktovku s kvalitním polstrováním. Rozhodně je to investice, která se vyplatí.

Copyright 2014 - 2017 © Hračky Purco