Hračky Purco

Úvod O nás


Naše firma se zabývá dovozem a následným velkoobchodním i maloobchodním prodejem kvalitních hraček na českém trhu. V současné době jsme výhradním dovozcem a distributorem dřevěných hraček Voila a Wonderworld a dovozcem kuličkových drah Cuboro.

 

Sázíme především na jedinečnost, originalitu a vysokou kvalitu našich hraček. Neméně důležitá je pro nás také bezpečnost hraček, zdravotní nezávadnost a výroba šetrná k životnímu prostředí.

Základním kamenem naší současné nabídky jsou krásné masivní hračky značek Voila a Wonderworld. Jedná se o dva thajské výrobce, kteří se v průběhu posledních 25-30 let svého působení vyšvihli mezi světovou špičku ve svém oboru. Hračky pocházející z Thajska se obecně vyznačují skvělou kvalitou a zpracováním a nabízejí v dnešní době asi to nejlepší co se dá tomto segmentu dřevěných hraček zakoupit. Dokladem budiž, že hračky thajské provenience do svého portfolia s oblibou zařazují i takoví zákazníci jako Toys 'R Us, oba výrobci jsou také držiteli prestižních ocenění z hračkářských soutěží v různých částech světa (Good Toy, Spiel Gut apod.).


Abychom ale také mohli dělat radost již odrostlejším dětem (a v mnoha případech zejména tatínkům), chystáme se zařadit do našeho velkoobchodního portfolia také sortiment hraček na dálkové ovládání - především RC vrtulníky, auta a lodě.

 

Více informací o jednotlivých značkách a výrobcích najdete v samostatných sekcích na našich stránkách. 

 

Neustále hledáme nové prodejce a obchodní partnery a pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám nabídneme obchodní spolupráci. Bližší informace co Vašemu obchodu můžeme nabídnout najdete v sekci pro obchodníky nebo nám napište na hracky@purco.cz.

Copyright 2014 - 2017 © Hračky Purco