Trvalé slevy pro zákazníky již od 2. nákupu!

Úvod Slevy pro zákazníky

Velká část našich zákazníků se k nám ráda vrací a nakupuje u nás opakovaně i proto, že každý nakupující u nás získává automaticky slevu na další nákupy.

 

Pokud u nás poprvé nakoupíte, automaticky je po vybavení Vaší objednávky k Vašemu účtu přiřazena sleva -5% na veškeré další nákupy. Tato sleva je trvalá a platí na veškeré zboží a nákupy v budoucnu.

 

Pokud u nás nakoupíte v souhrnu za více než 5.000,- Kč, je k Vašemu účtu automaticky přiřazena sleva -10% na veškeré další nákupy u nás!

 

Jak zjistíte zda byla již sleva přiřazena? Po přiřazení slevy k Vašemu účtu se Vám po přihlášení zobrazují nižší ceny spolu s původními cenami bez slev. O přiřazení nemusíte žádat, hlídáme ho a přiřazujeme automaticky v okamžiku kdy na něj máte nárok.

 

Také jste automaticky zařazeni k občasnému zasílání našeho newsletteru (1x až 2x měsíčně), kde Vás pravidelně informujeme o novinkách v našem sortimentu nebo nabízíme speciální (neveřejné) slevové akce na vybrané produkty, kde se naše slevy pohybují běžně od -20% do -50%.

 

Nikdy nebudeme na zbožových vyhledávačích na předních místech jako nejlevnější obchod, slevy také umíme, ale schováváme si je pro naše věrné zákazníky.  A pokud k tomu přidáte další výhody, která Vám nabízíme, dostanete mnohem víc než jen dobrou cenu! U nás získáte

  • trvalou slevu -5% od druhého nákupu a -10% za objednávky v souhrné hodnotě více jak 5.000,- Kč
  • dopravu na vše zdarma!
  • speciální nabídky pouze pro naše stávající zákazníky (akční slevy -20% až -50%)
  • doručení objednávky do 24 hodin
  • bezplatnou výměnu zboží v případě reklamace (o nic se nemusíte starat, zboží si u Vás sami vyzvedneme a doručíme Vám nové)
Copyright 2014 - 2017 © Hračky Purco