Partneři

Úvod Partneři

Flash disky - Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru. 
Zahradní nábytek - Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití. 
Laboratorní technika - Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie. 
Diamantová tužka - Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče. 
Zkumavky - Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics. 
Pizzerie - Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek. 
Vedení účetnictví - Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností. 
Kesla - Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara. 
Svítidla - Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti. 
Bagety - Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova. 
Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd. 
Stavební software - Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí. 
Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace - V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek
Autodíly - Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7. 
Účetnictví - Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání. 
Jazyková škola Praha - Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí,pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci. 
Norwit - Stavební stroje a technika. Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla. 
Transfer Energy - Prodej elektřiny. Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále poskytuje kompletní služby facility management
Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti. 
Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky
Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.
Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozkytlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.

Dětské stavebnice | Svět stavebnice | Dvěděti.cz - dřevěné hračky z celého světa | Hračky Smoby | steampunk eshop

Copyright 2014 - 2017 © Hračky Purco